Úvod

25. září 2010 v 16:42 | Lucie Jedličková
Jmenuji se Lucie Jedličková a prostřednictvím těchto stránek,bych vám ráda představila mého psa Quinnyho Wolfelanda. Doufám, že se vám zde bude líbit, a naleznete na těchto stránkách mnoho zajímavých fotek a videí z našich společných výcviků.
 


Komentáře

1 Andrea Andrea | E-mail | Web | 17. listopadu 2010 v 22:21 | Reagovat

Drazí přátelé,

Chtěli bychom Vás tímto upozornit na neuvěřitelný nárůst krádeží psů nejenom v našich krajích – v česku I na Slovensku se v poslední době stalo mnoho podobných případů .Situace začíná nabírat obrovských rozměrů, za poslední dva měsíce se v Česku I na Slovensku stalo velké kvantum případů krádeží psů  stejně tak jich I mnoho zůstává považováno  za útěk psů, ačkoliv okolnosti těchto “útěků”  jsou velmi zarážející.  Kdykoliv pes uteče existuje několik svědků, kteří inkriminované psy viděli  kdekoliv v blízkosti domova, jak zrovna jdou na volno a doslova utíkají, ale v poslední době je spousta takových “útěků” kdy psy jakoby zmizeli z povrchu zemského nicméně  je pouze spekulací zda jde o útěk či krádež. Rádi bychom Vás touto cestou požádali o pomoc s informováním co nejvíce lidí  o tomto problému a pokusit se zastavit tento špinavý obchod – krádeže na objednávku.  Podle našich zjištění se jedná o velmi organizovanou skupinu skládající se z tipařů – osoby které vyhledávají objednané psy a dávají po úspěšném vytipování hledaného zvířete avízo své organizaci která  provedou samotnou krádež a uskuteční prodej zadavateli, který si celou akci objednal.

Zkuste si představit sami sebe na místě někoho, komu ukradli pejska, jaké by byli Vaše pocity z nejistoty, jestli váš pejsek  žije, kde je a co se mu případně mohlo stát, za jakým účelem byl odcizen, jestli se nejednalo, ačkoliv to zní drasticky, zda nebyl ukraden na maso.

Prosíme vás buďte velmi vnímavý během procházek s vašimi miláčky I jinak, objeviteli podezřelé chování, ať si někdo podezřele dlouho prohlíží psy za plotem, nápadně často se kolem nich prochází… napište o něm třeba jen na fecebook nebo na webové stránky, varujte své přátelé I širokou veřejnost.

A pokud můžete, udělejte jakákoliv opatření jako například bezpečnostní kamery, byt jen atrapy s cedulkou na vratech- objekt monitorován kamerovým systémem, bezpečné ploty, zamykací branky- na Váš pozemek – cokoliv je ve vašich silách k odrazení těchto organizovaných band. Prosím, pokud souhlasíte, pomozte s osvětou a varováním všech pejskařů umístěním tohoto textu na facebook, webové stránky a podobně.
Děkuji.

2 PetrusheBarort PetrusheBarort | E-mail | 20. prosince 2011 v 13:25 | Reagovat

I tobě a tvojí rodině příjemné prožití svátků vánočních a všechno nejlepší do nového roku!!! Petrushe :-)

3 Nedvídkovi Nedvídkovi | 22. prosince 2012 v 11:01 | Reagovat

Luci, krásné přáníčko- nádherný pes,ještě hezčí syn a stránky jsou také moc vydařené.
Přejeme vám i nadále takový pozitivní nádech života bez šrámů! Radek, Lenka, Ondra a Radim :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.